КЕРЧ (QHA) -

Триває протистояння жителів села Золоте з окупантами, які розпочали будівництво РЛС. Як пише відомий блогер Кримський Бандерівець:

— Конфлікт дійшов до того, що ватники почали кидатися під військову техніку окупантів, щоб зашкоджати будівництву, яке негативно відбивається на стані здоров'я всіх жителів. Окупанти силою відтягли ватницю, що кинулася їм під колеса, продовживши рух військової техніки. Ватники кричали окупантам: «Ви хто?! Що ви за люди?! Чому ви хочете проникнути сюди?! Це бендери! Захоплюють приватну територію! Люди, рятуйте нас!».

Потім одна з ватниць впала на коліна перед окупантами і почала кричати, захлинаючись сльозами: «Ми взагалі нічого не знаємо!!! Хто ви такі?!! Чого ви сюди прийшли?!!! Путін, ти нас чуєш?!!! Путін, ти нас чуєш?!!! Почуй нас!!! Почуй!!!». Після цього для ватниці була викликана швидка допомога.

Відео даного епізоду:

— Пізніше ватники залізли в котлован, який орки почали заливати бетоном. Озброєні окупанти почали скаржитися, що жителі називають їх «бандерами і вбивцями». На що ватники у відповідь скиглили: «А ми ж не знаємо, хто ви, так тільки бандери можуть чинити». Врешті ватники відчайдушно сказали, що бетон можуть лити просто на них, тому що: «Нам все одно вже наше життя припинили».

Нагадаю, що ця епопея розпочалася 19 грудня. Ватники вже тоді волали окупантам: «Це кримінальна справа! Від вас треба захищатися! Знімайте свої намордники! Ви ж не якісь бендери! Ви наші, росіяни. І чого ви ховаєтеся?! Чого ви нам на голову ці вишки ставите! Не треба нас так захищати! Нам легше від кулі терориста померти, ніж від радіації гнутися потім і мучитися. Це самозахоплення!».

Додам, що село Золоте розташоване на узбережжі Азовського моря. До російської окупації Криму місцеві жителі успішно розвивали тут курортний бізнес, який тепер в минулому.

QHA повідомляло, що два дивізіони зенітних ракетних систем С-400 використовуватимуться окупаційним російськими військами в окупованому Криму в перші дні 2018 року.

QHA