КИЇВ (QHA) -

У Києві до Євробачення почне курсувати річковий трамвай, який зв'яже правий і лівий береги столиці. Про це розповів на прес-брифінгу заступник голови Київської міської державної адміністрації Олексій Резніков, передає кореспондент QHA.

— На сьогоднішній день завершуються роботи з облаштування там, на лівому березі, причальної стінки для того, щоб водний транспорт міг паркуватися, — сказав Рєзніков.

news]17362[/news]

При цьому він зазначив, що на даний момент точний маршрут слідування річкового транспорту ще не затверджений.

— Ми досі не знаємо точного маршруту, пов'язане це з тим, яка кількість води буде йти, у тому числі, з півночі, який рівень Дніпра буде в цей момент, — уточнив заступник голови КМДА.

Крім того, Рєзніков запевнив, що в день проведення півфіналів і фіналу Євробачення у жителів і гостей Києва не буде проблем з транспортом у вечірній час.

— Працюватимуть шатли — автобуси, маршрут яких буде проходити через основні готелі та локації. Також буде продовжена робота громадського транспорту, — сказав Рєзніков.

Раніше QHA повідомляло, що півфінали Євробачення-2017 відбудуться 9 і 11 травня, фінал конкурсу — 13 травня. Всі шоу будуть проходити на головній арені Євробачення — у Міжнародному виставковому центрі.

ФОТО: інтернет

QHA