КИЇВ (QHA) -

У неділю, 27 серпня, на головній вулиці Києва Хрещатику перед будівлею мерії пройшло шоу екскаваторів. Захід був присвячений 145-річчю «Київводоканалу».

Водії-профі продемонстрували, що машини «Київводоканалу» вміють танцювати, забивати цвяхи і відкривати пляшки.

У номерах брали участь екскаватори-навантажувачі, колісні повноповороті моделі, автомобілі-самоскиди, автокрани, каналопромиваючі та вакуумні машини. Всі моделі зроблені в Великобританії в цехах компанії CML.

— Техніка розроблена спеціально для ринку СНД. У ній враховані особливості використання і тип ґрунту. Техніка купується за участю в тендерах. Є й новинки. Кілька моделей колісних тракторів вперше були представлені в Європі лише у минулому році, — розповів QHA директор з маркетингу компанії CML-Україна Володимир Шеховцов.

«Київводоканал» відрізняється умінням показувати фокуси зі спецтехнікою. Так, 8 листопада 2016 року на території Міжнародного виставкового центру водії на екскаваторах вже грали в боулінг, забивали цвяхи, переносили відра з водою, відкривали пляшки ковшем. Шоу великогабаритної техніки тоді проходило в рамках XIV Міжнародного водного форуму Aqua Ukraine.

Нагадаємо, «Київводоканал» — єдине профільне підприємство, що постачає Київ водою. На балансі підприємства — 450 одиниць техніки та 7 тисяч робочих.

ФОТО: інтернет

QHA