КИЇВ (QHA) -

На керівну посаду Максим Кушнірчук був призначений рішенням правління ПАТ «Укрзалізниця» від 8 лютого 2017 року. Перш за все, небайдужих громадян обурило те, що нинішній директор з вантажоперевезень — син Віктора Кушнірчука, голови представництва «Федеральної вантажної компанії» (РФ).

— Ми хочемо отримати відповідь на питання, як так вийшло, що цю особу (Максима Кушнірчука — ред.) допустили до керівництва українською залізницею, в той час, як його батько представляє інтереси країни-агресора. Нам кажуть, що конкурс на посаду проходив прозоро, але чому цю людину взагалі допустили до конкурсу? Тут же є конфлікт інтересів, — обурюється активіст Сергій Бригадир.

Глава правління ПАТ «Укрзалізниця» Войцех Балчун раніше прокоментував призначення Максима Кушнірчука на посаду директора на своїй сторінці в Facebook.

— П'ять членів правління з шести проголосували за нього. Один утримався. Його кандидатура отримала позитивний висновок служби безпеки нашої компанії, а також успішно пройшла перевірку СБУ, — написав Балчун.

За словами активістів, Кушнірчук також спеціально скоротив кількість вантажних вагонів, тим самим створивши штучний ажіотаж серед підприємців.

З прапорами і транспарантами представники громадських організацій прийшли під будівлю «Укрзалізниці». Пообіцяли продовжити мітинг, поки їм не вдасться поспілкуватися з головою правління ПАТ «Укрзалізниця» Войцехом Балчуном.

QHA