СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Під час мітингу біля будівлі Верховної Ради АР Крим 26 лютого 2014 року перші провокації почалися з боку проросійського мітингу.

Такий висновок адвокат Микола Полозов зробив, виходячи із фотоматеріалів, які сьогодні розглядаються на судовому засіданні у справі Ахтема Чийгоза.

— Ми спостерігали, що в цей же час у внутрішньому дворі знаходився Сергій Аксьонов разом із своїми охоронцями. Біля Аксьонова почалася перша провокація, яка згодом переросла у бійку. Учасники проросійського мітингу били ногами в обличчя своїх опонентів, що чітко видно на фотографіях.

Сам Ахтем Чийгоз зазначив, що під час представлення доказів прокурор поводилася вкрай тенденційно, свідомо не звертала уваги суду на дії учасників проросійського мітингу, вказуючи лише місце розташування учасників проукраїнського мітингу, — сказав Микола Полозов у ​​відеозверненні про хід судового засідання.

Крім того, на фотографіях, за словами адвоката, помічений Заур Смирнов, який стояв із гучномовцем і здійснював організаційно-розпорядчі функції.

Нагадаємо, під час 56-го судового засідання у справі заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу Ахтема Чийгоза був виявлений новий потенційний свідок захисту. При перегляді фотоматеріалів, представлених стороною обвинувачення, адвокат Микола Полозов упізнав серед учасників мітингу 26 лютого відомого російського фотографа, лауреата Пулітцерівської премії 2016 року Сергія Пономарьова.

Адвокат висловив надію, що Пономарьов погодиться виступити свідком захисту і дозволить представити в якості доказів свої фотоматеріали.

ФОТО: інтернет

QHA