КИЇВ (QHA) -

Україна з 2018 року вводить систему автоматичної фото- і відеофіксації перевищення швидкості на дорогах.

Як повідомили в патрульній поліції, система запрацює в першому кварталі 2018 року.

— Кодексом України про адміністративні правопорушення передбачена адміністративна відповідальність за правопорушення у сфері забезпечення дорожнього руху, зафіксованих в автоматичному режимі (за допомогою технічних засобів, що дозволяють здійснювати фотозйомку або відеозапис і функціонують відповідно до законодавства про захист інформації),  зазначають у патрульної поліції.

Однак поліція поки не може штрафувати за перевищення швидкості в автоматичному режимі, оскільки не має відповідного обладнання.

Як заявив директор департаменту комунікації МВС Артем Шевченко, поліція готується до того, щоб почати фіксувати порушення на дорогах.

— Відео- і фотофіксація правопорушень не запрацює з 1 січня. З 1 січня значно активізується робота над цим, — повідомив він.

Нагадаємо, 29 грудня у Києві на Кільцевій дорозі виявили мінометну міну.

Люди знайшли мінометну міну на з'їзді з Кільцевої дороги на Петропавлівську Борщагівку на газоні, в талому снігу.

Раніше повідомлялося, що причиною кожного п'ятого порушення правил дорожнього руху (ПДР) водіями на київських дорогах є погана транспортна інфраструктура, зокрема невлаштованість пішохідних переходів, погана якість розмітки та дорожнього покриття.

QHA