КИЇВ (QHA) -

Переселенці вийдуть під стіни Кабміну на мітинг на підтримку реалізації свого права на пільги з придбання житла. Мітинг відбудеться 27 липня об 11.00 у Києві.

Організатором акції є громадське об'єднання Мій.дім.

На офіційній сторінці заходу активісти повідомляють, що права переселенців на житло існують лише на папері, а в реальності 1,5 млн внутрішньо переміщених осіб вже три роки не можуть ними скористатися:

— На сьогодні український політикум в основній його масі не звертає уваги на те, що під час окупації Донбасу і Криму держава не виконує щодо нас, громадян України, своїх прямих зобов'язань захисту прав і свобод своїх громадян. Як наслідок, 1,5 млн громадян стали бездомними, без права на вибір і свободу на переміщення. Нас позбавили рідного дому, сім'ї, нашого майна і права голосу.

Активісти просять усіх написати особисте звернення до уряду з вимогою роз'яснити, на якій підставі порушуються права переселенців. Всі листи будуть передані представникам Кабінету міністрів.

Як повідомляло QHA, раніше заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій Георгій Тука заявив, що кількість реальних внутрішньо переміщених осіб з територій окупованого Донбасу і Криму набагато менша, ніж зареєстровано офіційно.

ФОТО: інтернет

QHA