МОСКВА (QHA) -

Законопроект пропагандиста та ідеолога «русского мира» Костянтина Затуліна, який пропонував «переселенцям до РФ носіям російської мови» видавати російського громадянство, не буде прийнятий.

Про це повідомляє пропагандистське видання «Комсомольська правда».

Відомо, що в розпорядженні видання опинилися відгуки влади на законопроект про громадянство для всіх, хто живе «на території Російської Імперії».

— Майже всі відгуки негативні («є Держпрограма з переселення співвітчизників, нехай користуються нею», «визнано необґрунтованим внесення кардинальних змін до законодавства з міграції та громадянства до прийняття нової Концепції міграційної держполітики...»), і стає очевидним: незважаючи на сподівання тисяч людей, закон прийнятий не буде. Він пройшов нульові читання в Громадській палаті, але не пройшов далі.

Влада РФ заявляє, що на переселенців у них не вистачає коштів.

— Неофіційно у владних колах говорять: немає грошей. Так, це президент у 2012 році в посланні Федеральним зборам доручив «розробити прискорений порядок надання російського громадянства співвітчизникам, носіям російської мови і російської культури, прямим нащадкам тих, хто народився у «Російській імперії та Радянському Союзі», але з тих пір економічна ситуація змінилася.

Як повідомляло QHA, нещодавно Верховна Рада України підтримала за основу та в цілому законопроект №6116 «Про внесення змін до закону Про вищу освіту» щодо реалізації права на здобуття вищої освіти для переселенців.

ФОТО: інтернет

QHA