СТАРОБІЛЬСК (QHA) -

Старобільський районний суд Луганської області 20 червня прийняв рішення стягнути з Росії € 35 тис. в якості компенсації моральної шкоди на користь переселенки з окупованого Луганська.

Про це повідомляє Всеукраїнський громадський рух "Сила права" у Фейсбуці.

— 20 червня Старобільський районний суд Луганської області розглянув позовну заяву Ірини Калініної, вимушеної переселенки з окупованого Луганська, до Російської Федерації щодо компенсації збитків, завданих збройною агресією РФ проти України та окупацією частини території нашої країни.

Відзначається, що суд прийняв рішення стягнути з держави Російська Федерація на користь потерпілої € 35 тис. в якості компенсації моральної шкоди.

У повідомленні наголошується, що інтереси вимушеної переселенки в суді представляв адвокат руху "Сила права".

— Крім того, суд своєю ухвалою наклав арешт на право вимоги за договором, яким у 2013 році було оформлено отримання 3 мільярдів доларів російського кредиту, і заборонив Кабінету Міністрів України, Міністерству фінансів України, Національному банку України, Державному казначейству України, іншим органам державної влади , їх посадовим особам вчиняти будь-які дії, пов'язані із здійсненням платежів за державним зовнішнім запозичення України перед Російською Федерацією в сумі позовних вимог потерпілої.

Як повідомляло QHA, за словами заступника міністра з питань тимчасово окупованих територій Георгія Туки, число реальних внутрішньо переміщених з територій окупованого Донбасу і Криму осіб набагато менше, ніж зареєстровано офіційно.

ФОТО: інтернет

QHA