РІВНЕ (QHA) -

Вранці на майдані Незалежності відбулося урочисте шикування поліцейських та виконання гімну з подальшою концертною міні-програмою. Також на майдані були встановлені стенди, що розповідали про патрульну поліцію Рівного.

19 квітня 2016 року 193 патрульних склали присягу. Як розповів начальник патрульної поліції Рівного Сергій Мерчук кореспонденту QHA, відтоді багато чого відбулося, проте найбільше пригадуються трагічні моменти — смертельні ДТП та напади злочинців.

— Тоді більш ґрунтовно замислюєшся над своєю роботою і намагаєшся її покращити, зазначає Сергій Мерчук.

Про свою роботу рівненські патрульні звітувалися в Управлінні патрульної поліції Рівного. За цей час всього було опрацьовано понад 70 тисяч викликів.

— Були як здобутки, так і поразки. Але все ж мені здається, що цей рік минув позитивно. Як я вже казав, нам один рік, у нас ріжуться зуби, ми стаємо на ноги і нехай злочинці нас бояться. Ми опрацювали свої недоліки і сподіваємося, що буде краще, сказав Сергій Мерчук. Хотілося б наголосити, що в нас служать 39 учасників бойових дій. Вони у нас почуваються комфортно. Надалі ми закликаємо хлопців, які повернулися з війни, приєднуватися до нашого бойового колективу. Незабаром буде оголошено новий набір.

За рік було накладено штрафів на 5,5 мільйонів гривень, складено 2856 матеріалів у справах про адмінправопорушення у сфері охорони громадського порядку та публічної безпеки, оформлено понад 17 тисяч постанов та 2355 протоколів у сфері безпеки дорожнього руху, перевірено 107 тисяч транспортних засобів, понад 102 тисяч осіб, виявлено понад 900 кілограм бурштину, також проведено понад 500 зустрічей у навчальних закладах.

Поліцейські також закликають громадян допомагати їм боротися з правопорушеннями, не бути байдужими, бути уважними, дотримуватися законності та правил дорожнього руху.

Головні святкові заходи з нагородженнями були призначені на 16:00 у Міському будинку культури. Урочистості 18-ї години. На святкування зокрема завітали перший заступник голови Рівненської ОДА Юрій Приварський та міський голова Володимир Хомко. На сцені виступали місцеві творчі колективи, також присутнім показали відеоряд життєвих історій патрульних, а завершилася подія великим святковим тортом, яким могли почастуватися усі бажаючі.

QHA