ЛЬВІВ (QHA) -

З 15 грудня до 15 січня одна з головних архітектурних пам`яток Льовова - палац Потоцьких, перетворилась на справжню Зимову резиденцію з розвагами для малечі та дорослих.

Якщо аби потрапити у сам палац потрібно опалатити вартість вхідного квитка, то вхід на подвір`я є безкоштовним. На відвідувачів чекає красива ялинка, святкові декорації та вогні, ярмарок, каруселі для малечі та аніматори. 

"Ми підготували для відвідувачів багато цікавого у нашому дворі, а якщо хтось із них принагідно придбає квиток на огляд експозиції залів - будемо дуже раді з того", - сказав генеральний директор Львівської національної галереї мистецтв імені Бориса Возницького Тарас Возняк. 

Аби підігріти інтригу організатори дійства розробили справжню квест-екскурсію залами, завданням якої буде знаходити різноманітні зображення та предмети. 

Окремої уваги заслуговують численні фотозони, зокрема, у вигляді картин-експонатів музею та з собаками різних порід, адже наступний рік - рік Собаки. 

У програмі заходів протягом цілого місяця запланована ціла низка акцій та конкурсів: на найкращий костюм ангелика, на найкращу пані та панянку в муфточці та капелюшку, найкращий костюм для собачки, а також тут відбудеться справжній парад породистих псів.  

Період Зимової резиденції співпав із гостювання у Львові знаменитого портрету "Інфанти Маргарити", ймовірного авторства іспанського художника Дієго Веласкеса, тож відвідувачі, які завітають сюди до 21 грудня, матимуть гарну нагоду поєднати приємне із корисним. 

Зимова резиденція працюватиме щоденно з 10:00 до 22:00 до 15 січня. Галерея ж поки формує свій остаточий розклад у святковий період. 

QHA