КИЇВ (QHA) -

Нацрада з питань телебачення і радіомовлення України назвала п'ять українських телеканалів, які перемогли в конкурсі та незабаром почнуть ефірне мовлення в окупованому Криму.

Про це повідомив член Нацради Сергій Костинский на своїй сторінці в Фейсбуці.

За його словами, каналами-переможцями стали UA: Крим (НГТУ), Чорноморська телерадіокомпанія, ICTV, «5 канал» і «Прямий» (Тоніс). Аудиторію телеканалів складуть більше 200 тисяч кримчан.

— Всього на конкурс Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення йшли 7 телеканалів: UA: Крим, ЧТРК, ICTV, СТБ, ПравдаТУТ, 5 канал, Тоніс ( «Прямий»). Спасибі всім телеканалам за патріотичну позицію та підтримку Криму не тільки словом, а й ділом. Окрема подяка — Громадському мовленню, яке взяло на себе найбільшу частину завдань з відновлення мовлення, і StarLightMedia за те, що зайшли на конкурс двома телеканалами.

Нагадаємо, у травні Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення у рамках роботи Комісії з питань відновлення мовлення на територію АТО та окупованого Росією Криму при Міністерстві інформполітики оголосила конкурс на цифрове мовлення на окупований півострів.

ФОТО: Фейсбук Сергія Костинського, інтернет

QHA