БАХЧИСАРАЙ (QHA) -

Солдати, що служать у військовій частині Бахчисарая, дозволяють собі вживання алкоголю під час несення служби та агресивну поведінку щодо місцевих жителів.

Про це розповів місцевий житель Антон Трегубенко. Так, проходячи ввечері повз мінімаркет «Кізяки» в Бахчисараї, він побачив двох молодих людей у ​​військовій формі, які, за його словами, перебували у стані сильного алкогольного сп'яніння. Більше того, вони розпивали пиво просто на вулиці.

— Я підійшов і почав знімати їх на камеру, на що вони мені відповіли нецензурною лексикою, намагалися спровокувати конфлікт, але я пішов. Я ніколи не бачив співробітників МНС, поліції у формі, які дозволяли б собі таку поведінку. Але для військовослужбовців це, мабуть, звичний стан речей, оскільки навіть після публікації даного відео у соцмережі їхні колеги ображали мене і не бачили в даній ситуації нічого поганого. Але я не вважаю такі речі нормальними, розповів житель Бахчисараю.

За його словами, це не перший випадок, коли військовослужбовці у формі дозволяють собі вживати спиртні напої.

Крім того, влітку з молодиком стався ще один інцидент, в якому брав участь військовий у стані алкогольного сп'яніння. Проходячи біля того ж магазину зі своєю дитиною, Антон побачив військовослужбовця, що чіплявся до дівчини.

— Хлопець у військовій формі був п'яний. Коли я проходив повз нього, він підняв з дороги камінь і, піднявши його у себе над головою, почав мені ним погрожувати і вимагати віддати мою дитину незнайомій мені жінці, яка перебувала поруч з ним. Простіше кажучи, хлопець був дуже п'яний і просто «зловив білку», абсолютно не контролюючи себе і не відповідаючи за свої слова і вчинки, написав він тоді в одній із груп у соцмережі.

У зв'язку з агресивною поведінкою військовослужбовця, Антону довелося заховати дитину у прилеглому дворі і викликати поліцію.

Уже у райвідділі я дізнався його дані. Муканов Володимир Сергійович, 1994 року народження, контрактник, сам з материка, свої дії пояснити не зміг і не розумів, навіщо він це зробив. Заяву на нього я написав, сподіваюся, його не спустять на гальмах, сказав бахчисараєць.

Раніше повідомлялося, що в окупованому Криму, у Бахчисараї активісти оплатили монетами чергові штрафи кримських татар, затриманих 11 жовтня.

QHA