СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Сьогодні, 2 серпня, у підконтрольному російським окупантам суді у Криму пройшли дебати сторін у справі Редвана Сулейманова, якого звинувачують у підготовці диверсій на півострові. Про це на своїй сторінці в Фейсбуці повідомив адвокат Еміль Курбедінов.

— Дебати сторін щодо Редвана Сулейманова пройшли. Прокурор запросив два роки позбавлення волі! — написав він.

У зв'язку з участю адвоката Курбедінова у засіданні у справі Ільмі Умерова, яке почнеться сьогодні о 16:00, останнє слово Сулейманова перенесли на 10:00 у понеділок, 7 серпня.

На попередньому засіданні прокуратура відмовилася від претензій трьох потерпілих — МНС, ФСБ і аеропорту, які нібито зазнали збитків через дії Редвана Сулейманова. Сума цих претензій у цілому становила 1,5 мільйона рублів.

Нагадаємо, 10 серпня 2016 року ФСБ Росії заявила про запобігання в окупованому Криму «терористичних актів», нібито підготовлених Головним управлінням розвідки Міністерства оборони України, та ліквідації на півострові якоїсь агентурної мережі. Першими затриманими у справі про диверсії були Євген Панов, названий керівником групи, і Андрій Захтій — нібито його спільник.

Пізніше російські ЗМІ поширили інформацію про затримання третього «диверсанта» Редвана Сулейманова, який нібито був завербований в якості «агента української розвідки». Його звинувачують у тому, що він пов'язав чергову службу поліції Криму з людиною з материкової України, якій повідомив про замінування кількох стратегічних об'єктів на території півострова. У результаті цього повідомлення Росії, і в тому числі ФСБ, нібито було завдано збитків розміром у п'ять мільйонів рублів. Редвану Сулейманову загрожує п'ять років позбавлення волі.

ФОТО: Еміль Курбедінов

QHA