КИЇВ (QHA) -

Прокуратура Автономної Республіки Крим опублікувала фотороботи осіб, причетних до тортур громадянина України Ріната Параламова.

Про це повідомляється на сайті відомства.

— Зараз здійснюється процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні за ознаками кримінальних злочинів, передбачених ст.127 (катування), ст. 146 (незаконне позбавлення волі або викрадення людини) та ст. 162 (порушення недоторканності житла) КК України, — сказано в повідомленні.

Під час досудового розслідування проведений комплекс слідчих дій, судово-медичних і судово-психіатричних експертиз та зібрано достатньо доказів для повідомлення про підозру колишньому співробітнику ГУ СБУ в Автономній Республіці Крим, який перейшов на бік окупаційної влади і почав працювати в ФСБ Російської Федерації.

1 листопада 2017 року слідчими Головного управління Національної поліції в Автономній Республіці Крим та м. Севастополі складено і в установленому законом порядку колишньому старшому оперуповноваженому в особливо важливих справах головного відділу з боротьби з корупцією та організованою злочинністю ГУ СБУ в АРК повідомлено про підозру.

Нагадаємо, раніше 31-річний кримський татарин Рінат Параламов після викрадення і тортур співробітників російського ФСБ вперше в Києві розповів подробиці цього інциденту.

За його словами, силовики, які прийшли рано вранці до його будинку, не мали юридичних підстав на його арешт і обшук. Йому було пред'явлена тільки постанова на огляд. Незважаючи на це, в ході несанкціонованого обшуку з будинку вилучили техніку та одну релігійну книгу-молитовник. Також силовиками було складено протокол, а самого Параламова попросили проїхати до місцевого відділення поліції. Після цього кримського татарина відвезли в невідомому напрямку, надівши на голову мішок.

QHA