СІМФЕРОПОЛЬ / АК'МЕСДЖИТ (QHA) -

Окупанти заявляють, що 36-квартирний житловий будинок з'явиться у мікрорайоні Фонтани. Судячи з розміщеного тендеру, вартість будівельно-монтажних робіт складає 90 278 527 рублів. Організатором закупівлі виступає Служба капбудівництва Криму.

За словами глави підконтрольного Кремлю «комітету у справах міжнаціональних відносин і депортованих громадян анексованого Криму» Заура Смирнова, 2017 року на півострові планується розпочати будівництво 8-и багатоквартирних будинків для депортованих громадян.

Поплічник окупантів заявив, що багатоповерхівки почнуть будувати у Сімферополі, с. Гвардійське Сімферопольського району (два 160-квартирні будинки), Судаку (72-квартирний будинок), с. Приморський (Феодосія, 72-квартирний будинок), Джанкої (72-квартирний будинок), Бахчисараї (168-квартирний будинок), смт. Леніне (48-квартирний будинок), Керчі (72-квартирний будинок).

Нагадаємо, нещодавно самопроголошена влада Криму вже «відзначилася» видачею житла певним категоріям громадян, які проживають на території півострова, — до Дня перемоги 9 травня вони заселили севастопольських ветеранів в одну квартиру на двох.

ФОТО: інтернет

QHA