КЕРЧ (QHA) -

На автодорожній частині споруджуваного окупантами Керченського мосту в анексованому Криму поклали 70% асфальту. Про це заявив заступник начальника замовника будівництва Кайрат Турсунбеков.

— Автодорожній міст за основними конструктивними елементами завершено. Наразі ведуться роботи з облаштування асфальтобетонного покриття, виконано 17% від загального обсягу, тобто з 19 кілометрів переходу виконано 14 кілометрів. Також ведуться роботи з облаштування автодорожнього мосту: бар'єрна огорожа — 60% виконано, елементи штучного освітлення — 70% виконано, а також усі супутні роботи із запуску всіх систем, у тому числі електропостачання, автоматизоване управління дорожнім рухом, — зазначив він.

Турсунбеков заявив, що окупанти приступили до завершальної стадії будівництва автодорожнього мосту.

— Ми плануємо підійти до відкриття автомобільного руху автодорожнім мостом до травня, — повідомив він.

Раніше журналісти з анексованого Криму показали, як тривають будівельні роботи на Керченському мосту. За їхніми словами, у прольотах мосту з'явилося більше металоконструкцій, які служать основою для залізниці.

QHA повідомляло, що Керченський міст окупанти збираються відкрити спочатку для автобусів і легкових автомобілів, а потім для вантажівок.

Джерело: ТАСС

QHA