СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Співробітники окупаційного прикордонного управління ФСБ Росії в Криму заявили, що на виїзді з півострова на материкову частину України затримали громадянина України, який перебуває в розшуку РФ. Про це заявляють підконтрольні колаборантам ЗМІ.

За їхньою інформацією, затримання відбулося ще наприкінці січня поточного року на підконтрольному Росії пункті пропуску «Армянськ».

Там виявили чоловіка 1968 року народження, який спробував виїхати на материкову частину України, використовуючи ксерокопію паспорта громадянина України. Затриманий розповів, що є уродженцем Одеської області. У Криму він проживав з 2012 року.

У федеральний розшук чоловіка оголосили ще у жовтні 2017 року. Його підозрюють у скоєнні злочину, передбаченого частиною 2 пункту «б» статті 158 Кримінального кодексу Росії (крадіжка, вчинена з незаконним проникненням у приміщення чи інше сховище). Повідомляється, що затриманий перебуває під арештом.

Раніше Федеральна служба безпеки Росії заявила про те, що в анексованому РФ Сімферополі затримано громадянина України — Костянтина Давиденка, який нібито "збирав і передавав українським спецслужбам відомості про діяльність частин Росгвардії та ФСБ".

За інформацією російських спецслужб, Давиденко цілеспрямовано збирав і передавав спецслужбам України відомості, які становлять державну таємницю, про діяльність частин і з'єднань Федеральної служби військ Національної гвардії РФ і співробітників ФСБ Росії.

QHA