СІМФЕРОПОЛЬ / АК'МЕСДЖИТ (QHA) -

В окупованому Криму силовики заарештували автомобіль кримськотатарського активіста "Кримської солідарності" Алімдара (Руслана) Белялова, затриманого раніше у Сімферополі.

Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

— Вони (силовики) схиляли мене до того, що автомобіль викрадений. Хотіли, щоб я поїхав до райвідділу і пояснив. На що я сказав, що нікуди не поїду, поки не приїде адвокат. Після розмови з адвокатами вони перестали мене кликати до відділення, зазначив він.

Активіст додав, що пов'язує своє затримання і арешт автомобіля зі своєю діяльністю в рамках громадського об'єднання "Кримська солідарність".

Раніше QHA повідомляло, що у Криму затримали активіста Руслана (Алімдара) Белялова. Офіційна причина затримання — машина в угоні.

Нагадаємо, 8 листопада у Криму пройшли обшуки в будинках кримських татар, після чого декількох з них затримали, а також вилучили у них телефони.

Зокрема у активіста Алімдара (Руслана) Белялова, якого оштрафували за активну позицію та висвітлення подій у Криму (зокрема обшуків і затримань у Бахчисараї 11 жовтня 2017 року) під час обшуку вилучили велику суму грошей: 3000 доларів і 60 000 рублів без складання відповідного протоколу, а також телефон для вивчення контактів і листувань.

QHA