СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Віце-прем'єр кримського «уряду» Георгій Мурадов заявив, що поїздка в Україну заради отримання біометричного паспорта, необхідного для безвізового відвідування країн Євросоюзу, буде «зрадою ідей російського Криму».

На думку чиновника, це відноситься не тільки до кримчан, але і до жителів самопроголошених Донецької і Луганської республік, які також можуть отримати біометричні паспорти за умови збереження українських паспортів.

У той же час Мурадов переконаний, що можливість отримати біометричний паспорт в Україні — «провокація і пастка» для кримчан з боку влади України. Чиновник застерігає українських громадян, які перебувають у тимчасово окупованому Криму, від поїздок на територію материкової України, так як там, за його словами, «половину зачистять, заарештують».

Нагадаємо, після вступу в силу безвізового режиму з ЄС український закордонний паспорт піднявся в рейтингу паспортів світу на 30-у позицію. На даний момент громадяни України можуть відвідувати без оформлення віз 119 країн в Європі, Азії та Латинській Америці.

ФОТО: інтернет

QHA