СІМФЕРОПОЛЬ/АК'МЕСДЖИТ (QHA) -

Так звана «Рада міністрів Криму» передала Федеральному агентству залізничного транспорту Росії 70 земельних ділянок у Ленінському районі півострова.

Як повідомляється, на цих ділянках будуть облаштовані залізничні підходи до «Кримському мосту».

Відповідне рішення було прийняте сьогодні, 3 січня.

— Даний проект розпорядження підготовлений у зв'язку з необхідністю передачі земельних ділянок (в Ленінському районі) з державної власності Республіки Крим у федеральну власність в рамках реалізації об'єкта «Будівництво залізничних підходів до транспортного переходу через Керченську протоку», йдеться у пояснювальній записці.

Сьогодні стало відомо, що російські окупанти у Севастополі почали примусово вилучати земельні ділянки і комплекси автозаправних станцій, розташовані на території запланованої реконструкції Камишовського шосе.

Нагадаємо, у листопаді минулого року окупаційна влада Росії розпродала майно генерального директора кримськотатарського телеканалу АTR, одного з організаторів Громадянської блокади Криму Ленура Іслямова — офісне приміщення у Сімферополі та спортивно-оздоровчий центр у Гурзуфі.

Офіс площею 480,3 кв м, розташований на проспекті Кірова, 74а у Сімферополі, продали за 16,1 млн рублів при початковій ціні у 29 млн рублів.

QHA