СІМФЕРОПОЛЬ/АК'МЕСДЖИТ (QHA) -

Так званий Верховний суд окупованого Криму розглянув апеляційну скаргу кримськотатарського активіста об'єднання сімей політв'язнів «Кримська солідарність» Сейтумера Сейтумерова за 10 хвилин без нього і його адвоката. Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

— На жаль, через жахливі затори у Сімферополі я запізнився на розгляд моєї апеляційної скарги на 10 хвилин. Верховний Суд Криму встиг за 10 хвилин розглянути мою справу і прийняти рішення без мене і мого захисту, написав він.

У «суді» заявили, що рішення надішлють поштою.

Активіст додав, що такі дії вчергове підтверджують, що всі справи «вирішуються під копірку, а вирок суду відомий задовго до судового засідання».

QHA повідомляло, що 13 грудня має відбутися засідання «суду» у справі Сейтумера Сейтумерова.

Раніше підконтрольний Кремлю «суд» у Криму обрав запобіжний захід затриманому раніше Сейтумеру Сейтумерову. Його оштрафували на 2 тис. рублів.

Нагадаємо, 8 листопада у Криму пройшли обшуки у будинках кримських татар, після чого декількох з них затримали, а також вилучили у них телефони. Одного із затриманих — Сейтумера Сейтумерова відвезли в поліцію міста Бахчисарая. Сейтумеров є адміністратором кафе "Салачик'", власником якого є затриманий 11 жовтня Марлен (Сулейман) Асанов.

QHA