СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

В окупованому Криму стартує перший етап пілотного проекту щодо встановлення двоставкових тарифів на послуги централізованого водопостачання. Про це повідомило джерело з посиланням на «першого заступника голови Державного комітету за цінами і тарифами РК» Юрія Новосада.

Згідно з повідомленням, тариф буде включати ставку плати за споживаний обсяг води і ставку плати за утримання потужностей. При цьому другу ставку будуть платити тільки ті, хто постійно проживає за межами півострова.

— Для споживачів, які проживають у курортних регіонах і постійно споживають воду, нічого не зміниться. А ось тим власникам нерухомості, які проживають за межами півострова і споживають ресурс в обмежений період часу, необхідно буде оплачувати витрати ресурсопостачальним організаціям за підтримку в мережах необхідного тиску і наявності води (ставка плати за утримання потужностей) протягом усього року, — повідомив Новосад.

Окупаційна влада вважає, що даний тариф «внесе певну соціальну справедливість відносно населення, що постійно проживає в Криму».

Нагадаємо, наприкінці квітня на Північно-Кримському каналі запрацювала нова дамба, яка перекрила водопостачання окупованого Росією Криму.

ФОТО: інтернет

QHA