СЕВАСТОПОЛЬ / АК'-ЯР (QHA) -

Так званий «уряд» Севастополя передав земельну ділянку під будівлями і спорудами колишньої української Банківської академії у федеральну власність, повідомляють місцеві ЗМІ.

— Це земельна ділянка, що знаходиться під об'єктами колишньої Банківської академії. Об'єкти були передані у федеральну власність раніше, — пояснив директор російського департаменту з майнових та земельних відносин Рустем Зайнуллін.

Нагадаємо, після ліквідації окупантами у 2014 році українського вузу в його гуртожитку залишилося проживати кілька сімей колишніх співробітників академії. Право на своє проживання у будинку мешканці відстояли в судах проти самопроголошеного «уряду» Севастополя і Московської банківської школи Центробанку Росії.

За інформацією місцевої преси, недавно так звана «влада» міста передала територію і будівлі академії загальною площею понад 48 тисяч кв. м у власність Російської Федерації. Весь навчальний комплекс підпорядкований Міністерству оборони Росії та передається в користування Чорноморському вищому військово-морського училищу ім. Нахімова.

12 січня 2017 року в окупованому Севастополі російські військові опечатали приміщення гуртожитку Української банківської академії з людьми, що перебували всередині. За повідомленнями викладачів академії, напередодні, 11 січня, невідомі примусово вручили їм «повідомлення» від імені керівництва Нахімовського училища з вимогою надати обґрунтування їх проживання в даному гуртожитку.

ФОТО: інтернет

QHA