СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

4 грудня у «Кримському гарнізонному військовому суді» відбудеться продовження запобіжного заходу фігурантам надуманої ялтинської «справи Хізб ут-Тахрір».

Як повідомив адвокат Едем Семедляєв, судове засідання почнеться о 10.00.

11 лютого 2016 року в Криму почалася хвиля обшуків у будинках кримських мусульман з метою представити їх «терористами». Вісьмох з дванадцяти затриманих відпустили.

Рефат Алімов і Арсен Джеппаров були затримані силовиками 18 квітня 2016 року.

QHA повідомляло, що підконтрольний Кремлю "Верховний суд" анексованого Криму продовжив термін арешту до 8 жовтня шістьом фігурантам «справи Хізб ут-Тахрір». Під вартою залишилися Емір-Усеїн Куку, Вадим Сірук, Енвер Бекіров, Муслім Алієв, Рефат Алімов і Арсен Джеппаров.

4 жовтня відбулося чергове засідання «суду» за «справою Хізб ут-Тахрір», у результаті якого окупаційний «суд» прийняв рішення продовжити термін утримання під вартою Рефату Алімову до 9 грудня 2017 року.

Так звана справа «Хізб ут-Тахрір» стала візитною карткою боротьби ФСБ з інакодумцями мусульманами в Криму. Називаючи свої репресивні операції боротьбою з тероризмом, силовики вриваються до будинків, проводять незаконні обшуки і затримання.

QHA