СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

У затриманих учора кримськотатарських активістів вилучили багато особистих речей. У Асана Чапуха забрали флешку, прапорці та відеокамеру. У Руслана Трубача окупанти вилучили відеокамеру, записну книжку, візитки, національні прапори та батальйону, старі мобільні телефони, диски з турецькою музикою, комп'ютерний процесор.

Про це повідомили активісти у соцмережах.

— У Руслана Трубача вилучили відеокамеру, записну книжку, візитки, прапори національні та батальйону, старі мобільні телефони, диски з турецькою музикою, процесор комп'ютерний. Протокол склали. Зарема, дружина, його не підписувала. У Асана Чапуха — флешку, прапорці та камеру, — сказано в повідомленні.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що обшуки в будинках кримськотатарських активістів Бекіра Дегерменджі (с. Грушівка, Судакський район) та Руслана Трубача (с. Ближнє, Феодосія) проводили співробітники так званих правоохоронних органів без розпізнавальних знаків.

Нагадаємо, раніше кримськотатарський активіст Сервер Мустафаєв заявив в ефірі Радіо Hayat, що обшуки та затримання кримських татар, які проводять силовики ФСБ, — це акт залякування цілого народу.

Відзначимо, учора в Криму стало відомо про проведення обшуків і затримання кількох кримськотатарських активістів.

Як писало QHA, учора після обшуків і затримань, проведених співробітниками ФСБ, померла ветеран кримськотатарського національного руху Веджіє Кашка.

Пізніше спікер МЗС України Мар'яна Беца від імені держави висловила співчуття у зв'язку зі смертю Веджіє Кашка.

QHA