СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

На 14:00 19 січня до Слідчого комітету Сімферополя по черзі викликані Марлен Мустафаєв і його дружина для свідчень за попереднім розслідуванням.

Про це повідомляє правозахисна організація "Кримська солідарність". За інформацією активістів, щодо Марлена Мустафаєва хочуть порушити кримінальну справу за статтею 282 КК РФ. Заходи проводяться в рамках дослідчої перевірки.

Нагадаємо, Марлена Мустафаєва вранці 4 березня 2017 року відпустили на волю після 11-добового арешту. Мустафаєв зазначив, що був притягнутий до відповідальності за репости у соцмережі, зроблені ще у період до окупації Криму Росією.

Нагадаємо, вранці 21 лютого 2017 року стало відомо про черговий незаконний обшук в Криму. О 7:30 до помешкання Марлена Мустафаєва у Кам'янці увірвалися озброєні люди.

Через деякий час активісти повідомили у соцмережах про затримання десяти осіб, які прийшли підтримати сім'ю Мустафаєвих. Затриманим пред'явили звинувачення в участі у несанкціонованому мітингу за ч. 1 ст. 20.2 Кодексу РФ про адміністративні правопорушення.

Після судилищ, які відбулися у той самий день, Марлена Мустафаєва заарештували на 11 діб, а решту затриманих — на п'ять діб.

QHA