СІМФЕРОПОЛЬ / АК'МЕСДЖИТ (QHA) -

В окупованому Криму кримськотатарського активіста Сейтумера Сейтумерова викликали на допит до Центру з протидії екстремізму. Про це повідомило громадське об'єднання «Кримська солідарність» у Facebook.

— Сьогодні о 15:00 (14:00 за Києвом) Сейтумер Сейтумеров викликаний повісткою до Центру з протидії екстремізму МВС РФ по Республіці Крим у зв'язку із проведенням перевірки з адміністративного правопорушення для бесіди і письмового роз'яснення, сказано у повідомленні.

QHA повідомляло, що підконтрольний Кремлю «суд» у Криму обрав запобіжний захід затриманому раніше кримському татарину, активісту об'єднання сімей політв'язнів «Кримська солідарність» Сейтумеру Сейтумерову. Його оштрафували на 2 тис. рублів.

Нагадаємо, 8 листопада у Криму відбулися обшуки в будинках кримських татар, після чого декількох з них затримали, а також вилучили у них телефони. Одного із затриманих — Сейтумера Сейтумерова відвезли в поліцію міста Бахчисарая. Сейтумеров є адміністратором кафе «Салачик», господарем якого є затриманий 11 жовтня Марлен (Сулейман) Асанов.

QHA