СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

З окупованого Криму вислали 23 українця через нібито «незаконне здійснення іноземним громадянином або особою без громадянства трудової діяльності». Про це повідомили у так званому прикордонному управлінні ФСБ Росії по Криму.

Рішення про видворення українців ухвалив підконтрольний Кремлю Євпаторійський міський суд, який заборонив їм в'їзд на окупований півострів.

— У передмісті Євпаторії, в селищі Новоозерне, співробітники Прикордонного управління на території дитячого садка «Якірець» встановили факт трудової діяльності 36 громадян України, які здійснювали її з порушеннями статті «Про правове становище іноземних громадян», — відзначили у так званому відомстві.

За даними ФСБ РФ, українці працювали в анексованому Росією Криму, нібито «не маючи на руках відповідного трудового патенту і дозвільних документів на надання житлового приміщення».

Нагадаємо, Федеральна служба безпеки Росії заявила про те, що в анексованому РФ Сімферополі затримано громадянина України — Костянтина Давиденка, який нібито «збирав і передавав українським спецслужбам відомості про діяльність частин Росгвардії та ФСБ».

За інформацією російських спецслужб, Давиденко цілеспрямовано збирав і передавав спецслужбам України відомості, що становлять державну таємницю, про діяльність частин і з'єднань Федеральної служби військ Національної гвардії РФ і співробітників ФСБ Росії.

Джерело: Кримінформ

QHA