СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Нового українського омбудсмена Людмилу Денисову ніхто не чекає в окупованому Криму. Про це розповів так званий голова громадської палати Криму Григорій Іоффе.

За його словами, у разі поїздки на Денисову чекає «розчарування».

— Людмила Денисова і права людини знаходяться приблизно на такій же відстані, як Крим і космічні тіла. Денисова, очевидно, збираючись до Криму, розраховує, що у кримчан коротка пам'ять. Нічого доброго з її задуму не вийде. Багато "приємного" про себе в Криму вона почує, якщо з'явиться. Я б не радив Денисовій повертатися туди, де її ніхто не чекає, або її чекає тут дуже сильне розчарування, — зазначає Іоффе.

Мабуть, так званий голова громадської палати Криму згадав час, коли омбудсмен очолювала Держказначейство в Криму (2001 — 2002 рр.) і список партії «Батьківщина» на парламентських виборах півострова у 2010 році.

Нагадаємо, що нового уповноваженого з прав людини в Україні обрали 15 березня 2018 року. Проти призначення Денисової та ще трьох кандидатів на посаду виступали українські правозахисники та міжнародні організації. Вони говорили, що існуюча процедура вибору суперечить міжнародним нормам, а самі кандидати далекі від правозахисної діяльності.

Раніше QHA повідомляло, що уповноважений Верховної Ради з прав людини Людмила Денисова заявила, що планує відвідати окуповані території Донбасу і побувати в анексованому Криму.

Джерело: РИА

QHA