СІМФЕРОПОЛЬ/АК'МЕСДЖИТ (QHA) -

Призначений Кремлем «віце-прем'єр кримського уряду» Георгій Мурадов вважає, що плани влади України заблокувати ряд сепаратистських сайтів, до складу яких входять і кримські пропагандистські ресурси, є «відображенням тоталітарного мислення».

Слова Мурадова наводить інший прокремлівський ресурс «РИА Крым».

За словами «віце-прем'єра», в яких читається прихильність до російської пропаганди, сьогоднішній окупований Крим живе «мирно і гармонійно».

— Це є відображенням тоталітарного мислення і бажання не допустити, щоб український народ знав правду про події, що відбуваються у Криму, про те, як живе мирно і гармонійно сьогоднішній Крим. Українською владою робиться все, щоб посилити промивання мізків і переформатувати свідомість українців, налаштовувати їх на ворожий лад стосовно і Донбасу, і Криму, і Росії в цілому.

Мурадов вважає, що дії України відбуваються із «порушенням відповідних міжнародних конвенцій», проте цього чомусь на Заході ніхто не помічає.

До переліку кримських сайтів, за даними прокремлівського ресурсу РИА, потрапили зокрема сайти «Російської общини Криму», газети «Кримська правда» і телерадіокомпанія «Крим». Зазначимо, що інформація, подана на перелічених сайтах, є фактом порушення закону України про територіальну цілісність України.

Повний перелік інтернет-ресурсів, пропонований до заборони, розміщений на сайті Мінінформу.

ФОТО: інтернет

QHA