СІМФЕРОПОЛЬ / АК'СМЕДЖИТ (QHA) -

Кримський татарин Сеїт-Ібраїм Зайтуллаєв 9 березня на засіданні у власній справі був оштрафований на 5 тис рублів за «незаконний перетин кордону Російської Федерації» (в'їзд до окупованого Росією Криму, — ред.) і рішенням «судді» відпущений з-під варти. Про це повідомляє «Кримська правозахисна група».

Нагадаємо, як повідомляло QHA, співробітники прикордонного управління ФСБ Росії по окупованому Криму повідомили про затримання громадянина України 19-річного Сеїт-Ібраїма Зайтуллаєва.

За заявами зі спецслужби, кримський татарин намагався потрапити на територію півострова в обхід пропускного пункту окупантів. За підсумками допиту громадянина України, співробітники ФСБ заявили, що той більше року входив до складу кримськотатарського батальйону ім. Номана Челебіджихана, який нібито «готував диверсійно-терористичні акти у Криму».

Журналіст Антон Наумлюк припустив, що громадянина України, екс-члена батальйону ім. Номана Челебіджихана Сеїт-Ібраїма Зайтуллаєва співробітники ФСБ окупантів у Криму затримали, щоб отримати від нього свідчення, що дискредитують громадське об'єднання «Аскер».

ФОТО: інтернет

QHA