СЕВАСТОПОЛЬ / АК'-ЯР (QHA) -

Окупанти руйнують будинки місцевих жителів Криму під приводом розвитку на окупованому півострові військової інфраструктури. Про це йдеться у повідомленні Головного управління розвідки Міністерства оборони України на офіційній сторінці у Facebook.

— Керівництво РФ продовжує розширювати військову інфраструктуру на тимчасово окупованій території АР Крим, зокрема з порушенням майнових прав населення. У селищі Любимівка поблизу Севастополя проводяться інженерні роботи,  передають військові розвідники.

Жителів населеного пункту, які скаржаться на дії окупантів, російські правоохоронці звинувачують у нібито «незаконному оформленні прав власності на земельні ділянки».

Нагадаємо, в лютому підконтрольна Росії влада півострова заявила про заборону дооформлення земельних ділянок, виданих до анексії.

У квітні «глава» півострова Сергій Аксьонов призупинив процес дооформлення земельних ділянок до 1 січня 2018 року, назвавши їх незаконними і безконтрольними забудовами. Окупанти нарахували на півострові понад 9 тисяч незаконно побудованих об'єктів. Причому мораторій стосується перш за все об'єктів у прибережній зоні.

ФОТО: інтернет

QHA