СІМФЕРОПОЛЬ/АК'МЕСДЖИТ (QHA) -

Прокуратура російських окупантів у Криму напередодні пам'ятних заходів до річниці Депортації кримських татар видала застереження «про неприпустимість екстремістської діяльності» членам Меджлісу кримськотатарського народу. Про це повідомив на своїй сторінці заступник голови Меджлісу Наріман Джелялов.

Російські прокурори стверджують, що під час заходів, присвячених річниці трагедії, нібито плануються заклики до екстремістської діяльності та порушення громадського порядку. Окупанти повідомили, що заходи не були узгоджені з місцевою «владою» і пригрозили притягти організаторів до відповідальності.


Документи були видані заступникам голови Меджлісу кримських татар Ільмі Умерову і Наріману Джелялу та голові сімферопольського регіонального Меджлісу Леммару Юнусову.

Як повідомляло QHA, Ільмі Умеров 17 березня отримав запрошення у прокуратуру російських окупантів у Сімферополі.

Нагадаємо, до річниці Депортації кримськотатарського народу з Батьківщини 18 травня в окупованому росіянами Криму заплановано низку заходів. Традиційне покладання квітів у пам'ять про загиблих під час трагедії навпроти центрального залізничного вокзалу Сімферополя заплановано вдень.

ФОТО: інтернет

 

QHA