БАХЧИСАРАЙ (QHA) -

Військова комісія Бахчисарайського району окупованого Криму зажадала від призовника-послідовника «Свідків Єгови» надати документ про зміну віри.

Про це стало відомо з повідомлення, опублікованого на сайті «Свідків Єгови».

Повідомляється, що 9 червня чоловік у черговий раз пішов до військового комісаріату, де йому запропонували пройти альтернативну цивільну службу. Він погодився, так як довгий час домагався саме цього. Однак незабаром йому сказали, що він зможе пройти альтернативну службу «за умови зречення від своїх релігійних поглядів».

У повістці, опублікованій «Свідками Єгови», від призовника зажадали прийти до військкомату «для надання документів про зміну віри». В яку віру повинен перейти юнак, не уточнюється; у військкоматі додали, що «у разі відмови він піде під суд».

Нагадаємо, що згідно із законом країни-окупанта, «Свідки Єгови» вважаються незаконною організацією. Верховний суд РФ 20 квітня ліквідував і визнав екстремістською «Управлінський центр Свідків Єгови в Росії». Разом з ним забороненими виявилися більше 300 місцевих громад, що входили до структури центру.

Як повідомляло QHA, 25 травня групу призовників «Весна-2017» з анексованого Криму вперше відправили служити за межі півострова.

ФОТО: інтернет

QHA