СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

В окупованому Криму в історико-пригодницькому центрі «Феосторія» відкрили найбільшу на окупованому півострові кімнату тортур.

Про це повідомив керівник історико-пригодницького центру «Феосторія» Олексій Большунов.

Він заявив, що у підвалі 100-річного особняка «Дача Вікторія» розмістили близько 70 знарядь Криму. Екскурсію по підвалу назвали «Таємниця підземелля».

— Розповідь, які тортури застосовувалися в Європі, а які в Росії, де використовувалися і скільки жертв, займає близько півгодини. Потім відвідувачів чекає інтерактивна частина, з можливістю приміряти на себе дибу або крісло з шипами. Площа підвалу складає 115 кв. метрів. У ньому знаходиться три зали  тортур і темниця, — зазначив Большунов.

Він додав, що до наступного сезону на вході до катівні кати будуть давати майстер-класи.

Хоч ця екскурсія є показовою, проте в Криму спостерігаються випадки тортур людей. Так, ув’язнений у російській колонії кримчанин Григорій Ларіонов відчув на собі тортури за відмову приймати російське громадянство та отримувати паспорт РФ. Після того, як він відбув незаконний термін у колонії та відмовився від громадянства РФ, окупанти заборонили йому повертатися до Криму, до його сім'ї.

Джерело: Новини Криму

QHA