СІМФЕРОПОЛЬ / АК'МЕСДЖИТ (QHA) -

В окупованому Сімферополі 30 грудня навпроти будівлі Ради міністрів був урочисто відкритий пам'ятник «ополченню всіх часів».

На відкриття пам'ятника, присвяченого бандитському формуванню, яке допомагало так званій кримській «владі» отримати контроль над півостровом за допомогою побиття, тортур і викрадень мирних громадян, були присутні «глава» Криму Сергій Аксьонов і депутат Держдуми РФ Михайло Шеремет. Інформацію про це передають місцеві ЗМІ.

— У складний для країни (тут і далі мається на увазі країна-окупант РФ,  ред.) час прості люди завжди виходили на захист інтересів нашої батьківщини, і для нас це завжди закінчувалося перемогою. Так само це було і 2014 року, коли прості кримчани різних професій і конфесій вийшли на вулиці для того, щоби взяти участь у процесі повернення Криму на історичну батьківщину. Єдиний народний підйом привів нас до безкровної перемоги, заявив Аксьонов перед відкриттям пам'ятника.

Як розповідають очевидці, далі у рамках заходу відбувся обряд освячення пам'ятника бандформуванню і покладання до нього квітів.

Нагадаємо, в окупованому Щолкіному 14 грудня бійці кримської «самооборони» з особливою жорстокістю побили двох місцевих жителів. Як пояснили учасники інциденту, вина жертв полягала в тому, що ті перебували в стані алкогольного сп'яніння і не бажали йти за це в поліцію.

Раніше так званий «отаман кримського Салгирського козацтва» Сергій Акімов заявляв, що співробітники державної установи окупантів «Народне ополчення Криму» — нероби і «ракова пухлина» на тілі півострова.

ФОТО: інтернет

QHA