СЕВАСТОПОЛЬ / АК'-ЯР (QHA) -

Сьогодні, 14 березня, окупанти провели чергове засідання у справі Ігоря Мовенка. «Експерт» ФСБ у Гагарінському райсуді Севастополя не зміг провести запланований експеримент і продемонструвати так званому суду вміст комп'ютера проукраїнського активіста Ігоря Мовенка, якого окупанти звинувачують у «сепаратизмі». Про це заявила дружина політв'язня.

За її словами, техніку погрозами і залякуваннями змусили передати слідчим ще рік тому. З тих пір комп'ютер тільки демонстрували на суді як доказ.

Захист також намагалася викликати альтернативного експерта, але суд відхилив клопотання.

Сьогодні також відбулися допити двох свідків — понятого, який був присутній під час обшуків, і працівника ФСБ, який досліджував комп'ютер Мовенка.

Після них допитали самого активіста. За словами його дружини, прокурор питав, як Ігор «поставився до референдуму про приєднання Криму до Росії», уточнював, як відбувалися обшуки і затримання активіста.

Наступне засідання призначене на 21 березня. Дружина ув'язненого заявила, що у цей день вони чекають вироку.

Нагадаємо, кримінальну справу стосовно Ігоря Мовенка порушили за коментар, який він, за версією слідства, написав влітку 2016 року в групі «Крим-Україна» у соціальній мережі «ВКонтакте». Ігоря Мовенка 16 грудня 2016 року затримали і відвезли до управління ФСБ у Севастополі.

Джерело: Громадське

QHA