СІМФЕРОПОЛЬ / АК'МЕСДЖИТ (QHA) -

11 грудня відбудеться засідання суду Феодосії у тимчасово окупованому Криму у "кримінальній справі" Сулеймана Кадирова. Про це повідомив адвокат Еміль Курбедінов на своїй сторінці у Facebook.

Кадирова звинуватили у закликах до порушення територіальної цілісності РФ.

— 11 січня 2017 року о 10 годині Феодосійський суд почне розглядати кримінальну справу Сулеймана Кадирова, обвинуваченого у закликах до порушення територіальної цілісності Росії!

QHA повідомляло, що 24 жовтня в анексованому Криму кримського татарина Сулеймана Кадирова, якого підозрюють у тероризмі, викликали до так званого управління ФСБ РФ по Криму для "ознайомлення з матеріалами справи".

18 жовтня ФСБ в окупованому Криму висунуло звинувачення підозрюваному у тероризмі громадському активісту Сулейману Кадирову. 11 жовтня відкрили кримінальну справу. Кадирову інкримінують ч. 2 ст. 280 Кримінального Кодексу Російської Федерації ("публічні заклики до здійснення дій, спрямованих на порушення територіальної цілісності Російської Федерації, вчинені з використанням засобів масової інформації, в тому числі інформаційно-телекомунікаційних мереж, включаючи мережу інтернет").

QHA