СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

У підконтрольному Кремлю "Верховному суді" Криму склали протокол на дружину кримськотатарського політв'язня, фігуранта сфабрикованої "справи" Хізб ут-Тахрір "Узеїра Абдуллаєва — Феру. Про це повідомило громадське об'єднання «Кримська солідарність».

— На Феру Абдулаєву, дружину Узеїра Абдуллаєва, складають адмінпротокол за непокору судовому приставу, — сказано в повідомленні.

Повідомляється, що Фера Абдуллаєва хотіла бути присутньою на оголошенні постанови, щоб побачитися з чоловіком.

QHA писало, що підконтрольний Кремлю "Верховний суд" Криму почав чергове засідання за надуманою справою "Хізб ут-Тахрір". Очікуються засідання у справі кримськотатарських активістів, затриманих 12 жовтня 2016 року.

Нагадаємо, 12 жовтня 2016 року в масивах Строганівка та Кам'янка Сімферополя співробітники ФСБ обшукали будинки кримських татар Еміля Джемаденова, Айдера Саледінова, Узеїра Абдуллаєва, Тимура Абдуллаєва і Рустема Ісмаїлова. Всі вони були затримані за підозрою в участі в організації "Хізб ут-Тахрір", яка в Росії вважається терористичною.

Так звана справа "Хізб ут-Тахрір" стала візитною карткою боротьби ФСБ з інакодумцями мусульманами в Криму. Називаючи свої репресивні операції боротьбою з тероризмом, силовики вриваються до будинків, проводять незаконні обшуки і затримання, застосовують радянську практику каральної медицини.

QHA