СІМФЕРОПОЛЬ/АК'МЕСДЖИТ (QHA) -

6 лютого в окупованому Криму відбудеться засідання у справі подружжя кримськотатарського активіста Узеїра Абдуллаєва Фери. Про це повідомило громадське об'єднання «Кримська солідарність».

— 6 лютого о 14.30 по вулиці Київська 55/2 відбудеться судове засідання у справі Абдуллаєвої Фери (дружина політв'язнів Абдуллаєва Узеїра), сказано у повідомленні.

Попереднє засідання відклали у зв'язку із тим, що сторона захисту подала клопотання про те, щоб надали відеофрагменти з камер спостереження, встановлених у будівлі суду.

QHA повідомляло, що в окупованому Криму відбулося «судове» засідання з адміністративної справи Фери Абдуллаєвої. Сторона захисту Абдуллаєвої подала клопотання про фото- і відеофіксацію засідання, а також про допуск слухачів. Так звана мирова суддя Г. Ю. Циганова оголосила технічну перерву.

17 сiчня розпочалося «судове» засідання у справі Фери Абдуллаєвої. Жінку звинувачують у правопорушення за ч. 2 ст. 17.3 КоАП РФ («невиконання розпорядження судді або судового пристава щодо забезпечення встановленого порядку діяльності судів»). За таке правопорушення передбачене покарання у вигляді адміністративного штрафу від 500 до 1000 рублів або арешт терміном до 15 діб.

Нагадаємо, у підконтрольному Кремлю «Верховному суді» Криму склали протокол на дружину кримськотатарського політв'язня Феру Абдуллаєву, яка хотіла бути присутньою на судовому засіданні, щоб побачитися з чоловіком.

QHA