СІМФЕРОПОЛЬ / АК'МЕСДЖИТ (QHA) -

В окупованому Криму в підконтрольному Кремлю Верховному суді відбулося закрите засідання у справі «українського диверсанта» Андрія Захтея. Про це повідомив журналіст Антон Наумлюк на своїй сторінці у Facebook.

Він зазначив, що рішення «суду» оголосять 16 лютого о 10:00 ранку.

— Суддя Верховного суду Криму пішов до дорадчої кімнати для винесення вироку фігуранту справи «кримських диверсантів» Андрію Захтею. Оголошення відбудеться в п'ятницю, 16 лютого, о 10:00, сказано у повідомленні.

Агентство QHA повідомляло, що так званий Верховний суд Криму ухвалив рішення перенести розгляд справи Андрія Захтея. «Справа Захтея» розглядається в особливому порядку, який згідно з нормами КПК Росії вибирається лише за повного визнання вини і каяття у скоєному.

Нагадаємо, двом фігурантам так званої справи "кримських диверсантів"  Володимиру Дудці і Олексію Бессарабову, яких звинувачують у підготовці «диверсій» на території окупованого півострова, «Верховний суд» Криму вчора продовжив арешт ще на два місяці.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що так зване управління ФСБ РФ по Республіці Крим і місті Севастополі завершило розслідування щодо обвинуваченого окупантами у нібито підготовці диверсій на окупованому півострові Андрія Захтея.

Як повідомляло QHA, ФСБ Росії 10 серпня 2016 року заявила про запобігання в окупованому Криму терористичним актам, нібито підготовленим Головним управлінням розвідки Міністерства оборони України, та ліквідації якоїсь агентурної мережі. У справі про підготовку диверсії було затримано семеро осіб. Керівником групи був названий Євген Панов, а його спільником — Андрій Захтей.

QHA