СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

В окупованому Криму в підконтрольному Кремлю Верховному суді Криму відбулося засідання з розгляду скарги, яку подав адвокат кримськотатарського активіста Ебазера Іслямова Енвер Алімов. Про це повідомило громадське об'єднання «Кримська солідарність» у Facebook.

— Сьогодні відбувся апеляційний суд за скаргою, поданою захисником Енвером Алімовим щодо Ебазера Іслямова. Ебазер Іслямов обвинувачується за ст. 20.3 ч.1. «Пропаганда або публічна демонстрація екстремістської символіки або атрибутики», — йдеться у повідомленні.

Адвокат зазначив, що на оголошення рішення «судді» знадобилася 1 хвилина часу.

— Усі суди відбулися як зазвичай. На рішення «судді» пішло десь близько хвилини, може дві максимум. Це говорить про те, що все це було заготовлено. Всі суди направлено проти кримськотатарського народу, — сказав він.

Нагадаємо, в окупованому Криму відбулися чергові обшуки в будинках кримських татар — у Енвера Кроша за адресою: Джанкойський район, с. Ближньогородське, вул. Садова, і у Ебазера Іслямова у с. Розливи Нижньогірського району. Одразу після обшуку Енвера Кроша забрали в Джанкойський райвідділ. У нього силовики вилучили телефон, планшет і ноутбук. Ебазера Іслямова доставили у Нижньогірський РВВС.

Енвера Кроша окупанти засудили до 10 діб арешту. А Іслямову так званий суд призначив штраф на суму 2 тисячі рублів.

QHA