СІМФЕРОПОЛЬ / АК'МЕСДЖИТ (QHA) -

Окупаційна влада Росії розпродала майно генерального директора кримськотатарського телеканалу АTR, одного з організаторів Громадянської блокади Криму Ленура Іслямова.

Так, на аукціон були виставлені чотири об'єкти — по два у Криму і в Росії. Це офісне приміщення у Сімферополі, спортивно-оздоровчий центр у Гурзуфі, а також два машиномісця в російській столиці. Чотири об'єкти спочатку оцінювалися більш ніж у 141,7 млн ​​руб, проте після декількох спроб реалізувати їх ціна була знижена, і об'єкти пішли з молотка за 51,8 млн рублів.

Офіс площею 480,3 кв м, розташований на проспекті Кірова, 74а у Сімферополі, продали за 16,1 млн рублів при початковій ціні у 29 млн 147 тис. Переможцем торгів визнана якась Наталія Кускевич.

Ще один кримський об'єкт Іслямова спортивно-оздоровчий центр площею 432,6 кв м, розташований у Гурзуфі на набережній ім. О. Пушкіна, Д7А, і земельну ділянку під ним площею 1094,00 кв м. Загальна ціна спорткомплексу і землі склала 105 млн 896 тис рублів. Однак після кількох спроб продати лот за високу ціну вона також була знижена до 32 млн.

Переможцем торгів з продажу майна боржника за допомогою публічної пропозиції визнається учасник торгів Пурим Костянтин Юрійович, оголосили на аукціоні.

Московські об'єкти Іслямова також продали. Два розташованих по сусідству машиномісця у Москві на вул. Машкова були реалізовані за 1 млн 861 тис рублів кожне, при заявленій початковій ціні 3 млн 356 тис рублів за одне. Власником об'єктів став Мурат Битоков.

Зазначимо, у Росії Іслямову висунули заочне звинувачення у диверсії, в результаті якої в листопаді 2015 року було повністю знеструмлено Крим. Іслямов також є фігурантом кримінальної справи, яку ФСБ порушило за фактом створення збройного батальйону біля адміністративного кордону окупованого Росією Криму.

Нагадаємо, QHA писало, що Іслямов виступив із заявою, в якій зазначив, що для кримських татар дуже важливо не просто почути, що Крим — це Україна, а точно знати, що вони — корінний народ і що кримськотатарська автономія є.

Джерело: РИА Новости

QHA