СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

У «Роздольненському районному суді» 23 травня відбулося судове засідання, на якому розглянули питання про продовження строку тримання під вартою українського активіста Володимира Балуха, повідомляє Кримська правозахисна група.

— «Суддя» Марія Бедрицька прийняла рішення про продовження Володимиру Балуху термін утримання під вартою до 4 вересня 2017 року.

Захист активіста звернув увагу суду на порушення, яке полягає в тому, що підконтрольний Кремлю суд сам виступив з клопотанням про продовження запобіжного заходу.

Як повідомляло QHA 8 грудня 2016 року співробітники ФСБ в анексованому Криму провели обшуки в будинках українського активіста Володимира Балуха і його матері в селі Серебрянка. Після обшуків активіста затримали, нібито через знайдені на горищі будинку докази у вигляді 90 патронів і тротилових шашок.

2 березня 2017 року суддя Роздольненського районного суду Марія Бедрицьки продовжила українському активісту Володимиру Балуху запобіжний захід у вигляді утримання під вартою до 4 червня поточного року.

У 2013 році кримчанин Володимир Балух вивісив прапор України над своїм будинком. 30 квітня 2015 року до нього прийшли співробітники підконтрольних окупантам правоохоронних органів. Тоді формальним приводом для цього стала підозра його в крадіжці запчастин від трактора Т-74. Однак Балух відмовився спілкуватися з представниками ФСБ і 11 днів переховувався. За цей час силовики перевернули догори дном його будинок і будинок його матері, а також зірвали український прапор.

ФОТО: інтернет

QHA