СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Понад 1,7 тисячі кримських призовників прибули до військових частин ЗС Росії для проходження військової служби.

Про це з посиланням на прес-службу Південного військового округу РФ повідомляє пропагандистське інформагентство «Кримінформ».

— На сьогоднішній день понад 1,7 тисячі кримчан прибули до військових частин ЗС РФ для проходження військової служби за призовом. Військовими комісаріатами ПВО відправлено понад 10 тисяч призовників, у тому числі понад 9 тисяч — у з'єднання та військові частини ЗС РФ. Всього військкомати ПВО у цей весняний призов мають призвати близько 25 тисяч громадян.

Окупанти стверджують, що військові комісаріати Південного військового округу, розташовані на території анексованого Криму, «вийшли на лідируюче місце в призовній кампанії «Весна-2017», вже виконавши план призову більш ніж на 80%».

Як повідомляло QHA, 25 травня групу призовників «Весна-2017» з анексованого Криму вперше поправили служити за межі півострова.

Міністерство закордонних справ України висловило рішучий протест Російській Федерації в зв'язку з її наміром провести призов на військову службу на тимчасово окупованій території АР Крим та Севастополя.

ФОТО: інтернет

QHA