СІМФЕРОПОЛЬ/АКМЕСДЖИТ (QHA) -

В анексованому Криму окупанти змусили студентів вийти на акцію в футболках з написом "Путін алдг'а". Як повідомляють підконтрольні Кремлю кримські ЗМІ, "кримська молодь провела флешмоб на підтримку президента Росії".

Одним з організаторів акції виступила «Регіональна національно-культурна автономія кримських татар Республіки Крим», яку очолює колаборант Ейваз Умеров.

— У Сімферополі окупанти вигнали кримськотатарську вату з футболками "Путін алдг'а" ("Путін вперед"). А в цей час десятки репресованих представників їхнього народу сидять в гетто, вбиті або викрадені. Сказали, що вийшло 100 чол. Я нарахував аж близько 20-ти, — написав Кримський бандерівець на своїй сторінці у Twitter.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в окупованому Криму створили підконтрольну Кремлю раду кримськотатарського народу, яка має нібито забезпечувати зв'язок між так званими властями і населенням.

Президент України Петро Порошенко, виступаючи на Мюнхенській конференції з безпеки, заявив, що Росія найбільш грубо порушує права кримських татар в окупованому Криму. Він зазначив, що Росія не прийшла в Крим, щоб захищати права і свободи людей — вони порушуються всюди, де присутня Росія.

QHA