СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

На адмінкордоні з анексованим Кримом окупанти затримали громадянина України, який намагався потрапити на півострів за підробленим паспортом. Про це заявили в кримському прикордонуправлінні ФСБ Росії.

Інцидент стався на пункті пропуску Армянськ.

— Під час проходження прикордонного контролю затримано іноземного громадянина 1983 р.н., який, незважаючи на діючу заборону, зробив спробу проникнути на територію Російської Федерації, — йдеться у повідомленні.

У ФСБ заявили, що затриманий пред'явив паспорт громадянина України, проте прикордонники встановили, що документ має ознаки підробки. Пізніше він зізнався, що паспорт виданий на чужі дані, а він сам є громадянином України 1986 року народження.

За даними окупантів, фальшивий документ затриманий придбав у Херсонській області за 100 доларів, так як йому заборонений в'їзд до РФ зі строком до 2020 року через порушення міграційного законодавства. Окупанти повідомляють, що це вже не перша його спроба потрапити на тимчасово окупований півострів.

Нагадаємо, Стамбульська поліція провела рейд масажними салонами і розважальними центрами міста, де виявила 27 громадян України, які займалися розважанням відвідувачів.

Як повідомляє видання Sözçü, правоохоронці перевірили заклади в районах Фатіхе, Аксарай, Буюкчекмедже і Кумбургаз. Поліцейські повідомили, що серед затриманих є двоє чоловіків.

Всі 27 громадян України прибули до Туреччини за туристичними візами, вони затримані, а відносно розважальних закладів, де вони незаконно працювали, порушили кримінальні справи. Як заявила одна із затриманих, у Києві вона працювала в банку, а прибувши на відпочинок до Туреччини, вирішила попрацювати у розважальних закладах.

QHA