ДЖАНКОЙ (QHA) -

Біля в'їзди до міста Джанкой в ​​анексованому Криму окупаційна влада встановила великий кам'яний хрест.

Про це повідомив глава ЦВК Курултаю кримськотатарського народу Заїр Смедля.

За його словами, встановлення хреста порушує Конституцію країни-окупанта, де у статті 14 записано, що Російська Федерація — світська держава.

Релігійні об'єднання відділені від держави та є рівними перед законом. Реалії ж такі, що наявність всіх інших конфесій нахабно ігнорується і повсюдно встановлюються християнські релігійні символи! написав він на своїй сторінці у Facebook.

Смедля зазначає, що все це відбувається під "бравурні висловлювання" про рівні права всіх народів, і особливо кримських татар.

Можу привітати, тих, хто робить все для того, щоб нагнітати міжнаціональне і міжконфесійне протистояння е Криму, з черговою перемогою, адже саме таким ставленням і демонструється справжнє ставлення влади до нашого народу! У Криму ніколи не було традиції зі встановлення на дорогах будь-яких релігійних символів! Тому я неодноразово писав про те, що встановлення хрестів на зло кримськотатарському народу нічого доброго нікому не приносить! пише він.

Глава ЦВК Курултаю кримськотатарського народу зазначив, що в місцях встановлення хрестів збільшується кількість ДТП зі смертельним результатом. За його словами, це було вже з хрестами на в'їзді до Євпаторії, Сак, Феодосія, до сіл Новоандріївка, Чорнопілля та інших.

Хрест, встановлений в минулому році в селі Чорнопілля, буквально через місяць притягнув свої перші три жертви! Може, вже пора задуматися, кому і для чого це потрібно! вважає Смедля.

Раніше кримськотатарський активіст Різа Асанов викрив брехню кримського пропагандистського телеканалу "Міллет", який розповідає у своїх сюжетах про те, що окупаційна влада анексованого Криму нібито піклується про корінне населення півострова.

QHA