МОСКВА (QHA) -

Нелегітимний депутат Державної думи РФ, колишній «віце-прем'єр» Криму Руслан Бальбек вважає, що заборонений в Росії Меджліс кримськотатарського народу «використовує переможницю Євробачення 2016 року Джамалу у своїх цілях».

Бальбек впевнений, що «неприйняття кримчанами Меджлісу змусило тих використовувати у своїй пропаганді популярну співачку». Він вважає, що кримськотатарська співачка, яка за роки анексії жодного разу не відвідала півострів через свою проукраїнську позицію, є «подарунком для Києва, солодкоголосим рупором антиросійської пропаганди».

Однак на цьому депутат не зупинився. Він заявив, що, співпрацюючи з Меджлісом, Джамала може втратити повагу кримчан, оскільки він упевнений, що «будь-яка людина, що співпрацює з Меджлісом, у кримчан викликає відторгнення». Бальбек побажав Джамалі «не повторити їхньої долі».

Нагадаємо, востаннє Джамала була у Криму 2014 року. Співачка зустрічається з батьками і родичами на материковій частині України, оскільки вона не визнає анексії українського півострова. Однак самопроголошена влада знайшла цьому інше пояснення — вона заявила, що переможниця конкурсу Євробачення-2016, українська співачка кримськотатарського походження Джамала не може відвідати Крим через тиск, що чиниться на неї в Україні.

ФОТО: інтернет

QHA